Blog

Ünlülerin Estetik Karnesi

Ünlülerin estetik serüvenleriyle ilgili magazin basınında yer alan tüm haberlerin tartışılma süresi, çoğu kez yaptırılan uygulamanın ömründen daha uzun sürüyor. Botoks 6 ay yaşıyor, ünlü botoksu bir ömür… O kadar sansasyon oluyor ki; altından botoks, dolgu, jalupro gibi basit ve zahmetsiz uygulamalar çıkabileceği akla gelmiyor. Oysa estetik yaptırmak sadece bıçak altına yatmak değil. Gençleşmenin ya da daha güzel bir görünüme kavuşmanın cerrahiye alternatif bir dolu ameliyatsız çözüm seçeneği var. Kusursuz güzellik bu kadar basit ve erişilebilir olmamalı diyorsunuz belki de… Bazen küçücük bir dokunuş bile gözle görülür, fark edilir değişimlere yol açabilir. Bazı ünlülerdeki dönüşüm büyük ses getirse de değişimin kaynağı; enjeksiyonun ucundaki küçücük bir iğne olabiliyor. Estetikli olup olmadıkları çokça tartışılan dünyaca ünlü 3 ismin eski ve yeni görsellerini masaya yatırdık. Analiz sonuçları yazının devamında…

1- Megan Fox

Megan Fox herhangi bir estetik müdahale yaptırmadığını iddia eden isimlerden bir tanesi. Ancak dikkatle incelendiğinde zaman içerisinde geçirdiği değişimleri fotoğraflardan tespit edebilmek mümkün.

Dudak Dolgusu: Eski fotoğraflarda göze çarpan alt dudak asimetrisinin güncel fotoğraflarda kaybolduğunu ve dudaklarının eskisine nazaran daha dolgun göründüğünü söyleyebiliriz.

Bişektomi: Yanak bölgesinde oluşan incelme bişektomi yaptırmış olabileceğini düşündürtüyor.

Çene Dolgusu: Güncel fotoğraflarda Megan Fox’un çene bölgesi daha ince, daha sivri ve daha simetrik görünüyor. Çene bölgesine de küçük bir dolgu müdahalesi yaptırmış olabilir.

Gözaltı Işık Dolgusu: Eski fotoğrafına bakıldığında sağ gözaltında hafif bir çukurluk göze çarpıyor. Güncel görsellerinde bu çukurluğun kaybolduğu fark ediliyor. Ünlü oyuncunun göz çevresindeki bu değişim gözaltı ışık dolgusunu akıllara getiriyor.

Sonuç: Megan Fox’un yıllar içerisindeki değişimi fotoğraflardan net olarak görülebilse de eski haliyle de son derece göz alıcı.

2- Kim Kardashian

Görüntüsü ve güzelliğiyle her zaman magazin basınının gündeminde olan bir diğer ünlümüz Kim Kardashian. Kıvrımlı vücut hatlarıyla birçok kişi tarafından dişiliğin tarifi olmuştur. Daha kıvrımlı ve dişi vücut hatlarına sahip olmak isteyen kadınların tercih ettiği BBL (Brezilya poposu) artık “Kim Kardashian poposu” olarak anılıyor. Uzun süre kalçalarının doğal olduğunu iddia eden ünlü isim en azından bu konuda direnmeyi bıraktı. Peki, Kim Kardashian’ın sır gibi sakladığı ameliyatsız estetik dokunuşlar hangileri olabilir?

Bişektomi: Kim Kardashian’ın eski ve yeni görselleri karşılaştırıldığında elmacık kemikleri dikkat çekiyor. Güncel fotoğraflarda elmacık kemiklerinin daha ön plana çıktığını görüyoruz.

Gözaltı Dolgusu: Gözaltı çukurlarının kaybolmuş olması gözaltı dolgusu yaptırmış olabileceğini akıllara getiriyor.

Botoks: Kim Kardashian’ın yaşını da göz önünde bulundurduğumuzda gözaltı dolgusuna botoks işleminin de eklenmiş olabileceğini tahmin ediyoruz.

Sonuç: Eski ve yeni görselleri arasında ufak tefek dokunuşlar, rötuşlar haricinde çok radikal farklılıklar göze çarpmıyor. Kimde estetik yok ki? Diyerek konuyu kapatabiliriz.

3- Madison Beer

Çok küçük yaşlarda üne kavuşan genç şarkıcı estetik yaptırmadım büyüdüm diyor. İşin aslı o mu bilinmez ama haklılık payı olan bir nokta var. Yüz şekli tam olarak oturmamış kişilere estetik müdahale önermiyoruz. Herhangi bir tıbbi gereklilik olmadıkça estetik müdahaleler için 18 yaşını beklemek gerekiyor. Öte yandan ameliyatlı ya da ameliyatsız her estetik uygulamanın gerekli ve etkin olduğu yaş grupları var. Madison Beer değişimini büyümesine mi borçlu bilmiyoruz ama dikkat çeken detayları tespit ettik.

Kaş Kaldırma: Genç şarkıcının kaş bölgesindeki lifting göze çarpıyor. Kaç şekli küçücük müdahalelerle dahi değişebilir. Eski ve yeni görsellerinde bu farklılık dikkat çekiyor.

Dudak Dolgusu: Çocukluk ve ergenlik dönemi fotoğraflarına bakıldığında dudaklarındaki hacim farkı hemen göze çarpıyor. Üst ve alt dudaklarının daha hacimli olduğunu görebiliyoruz.

Çene Dolgusu: Çene bölgesi güncel fotoğraflarda daha hacimli görünüyor.

Elmacık Kemiği Dolgusu: Elmacık kemiklerin belirginleştiğini yanakların daha altta kaldığını görüyoruz. Bu da elmacık kemiklerine müdahale ettirmiş olabileceğini akıllara getiriyor.

Sonuç: Madison Beer estetikle çok erken yaşlarda tanışmış!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
TurkishArabicEnglishGermanRussianSpanish
Sohbet Başlatın
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?