Blog

Jalupro Gençlik Serumu: Yüz Gençleştirmede Yükselen Trend!

Medikal estetik dünyasında gelişmeler hız kesmiyor. Her geçen gün ameliyatsız estetikte daha etkili sonuçlar sunan yeni tedavi seçenekleriyle karşılaşıyoruz. Cildimizdeki kırışıklıklar, gevşeme ve sarkmalar kısa sürede oluşmuyor. Yıllar içerisinde meydana gelen deformasyonlardan günümüz teknolojisiyle uygulanan tedavi seçenekleri sayesinde kısacık bir sürede kurtulmak mümkün. Birçok etkili alternatif arasında dikkat çeken ve gün geçtikçe popülaritesi artan Jalupro uygulaması ile sadece 45 dakika içerisinde daha genç, sıkı ve dolgun bir cilt elde edilebiliyor. Cilde kaybettiği parlaklığını ve sıkılığını yeniden kazandıran uygulama; sarkma problemlerinin azaltılmasına yardımcı, olası sarkmalar için de geciktirici olma avantajına sahip.

Jalupro Nedir? İçeriğinde Ne var?

Jalupro; İsviçre merkezli biyoteknoloji şirketi Professional Derma’nın 2006 yılından bu yana tüm dünyaya pazarladığı, sağlık bakanlığı onaylı ve CE sertifikalı ürünün marka ismi. Jalupro markalı bu gençlik serumunun içeriğinde; hyalüronik asit, peptitler ve cildi besleyen birçok vitamin yer alıyor.

Jalupro Gençlik Serumunun Farkı Nedir?

Bilindiği üzere tüm anti aging prosedürler yaşlanmanın görsel etkilerini; durdurmak, yavaşlatmak ve tersine çevirmek için çalışırlar. Günümüzde bunu sağlayan birçok etkili, başarılı ve kendini ispatlamış uygulama mevcut. Jalupro gençlik serumunu benzerlerinden ayıran en önemli farkı içeriğindeki; aminoasitlerin, hyalüronik asidin ve de vitaminlerin oranları. Jalupro’nun tercih edilmesinde etkili olan en önemli avantajı ise sadece cilt gençleştirmede değil orta yüz şekillendirmede de etkili olabilmesi. Jalupro uygulaması cilde hem parlaklık hem de dolgunluk kazandırıyor.

Jalupro Cilde Nasıl Etki Eder?

– Jalupro Cilt Bariyerini Güçlendirir

Vücudumuzda doğal olarak var olan ve cilt kalitesi üzerinde doğrudan etkileri olan hyalüronik asit ve kolajen yaş ilerledikçe azalmaya başlıyor. Bu da cildi daha güçsüz; dış faktörler karşısında daha savunmasız bırakıyor. Peki, nedir bu dış faktörler? Hava değişimleri, hava kirliliği, cilt bakımına yönelik yanlış ürün tercihleri, stres, sigara, kötü beslenme, cilt yapısını bozan bazı sağlık sorunları ve daha birçok benzeri etken, dayanıklılığını kaybetmiş cilt için önemli tehdit unsurları olarak sıralanabilir. Peki, bununla nasıl mücadele edebiliriz? Cevap aslında çok basit. Cilt bariyerini yeterince güçlendirirsek, cildi hem zamana hem de çevresel faktörlere karşı koruyabiliriz. Jalupro, cilt bağışıklığını artırmaya yönelik uygulanan ve yaşlanma sürecini cildiniz için durduran bir gençlik serumudur.

– Jalupro Hem Gençleştirme Hem de Şekillendirme Sağlar

Kolajen ve hyalüronik asit seviyelerinin düşmeye başlaması, cildin dış katmanını oluşturan epidermis tabakanın; kuruması, pullanması, güneş ışınlarından ve soğuk

hava koşullarından daha fazla hasar görmesi, çizgilenme ve kırışıklıkların artması anlamına geliyor. Jalupro gençlik serumu; içeriğindeki aminoasit, hyalüronik asit ve vitaminlerle cilde kaybettiği dinamizmi ve enerjiyi yeniden kazandırıyor. Vitamin dolgusu olarak da adlandırabileceğimiz bu uygulama yarattığı lifting etkisiyle yüz şekillendirme ihtiyacına da hitap edebiliyor.

Jalupro Gençlik Serumu Nasıl Uygulanır?

Yüksek konsantrasyonda hyalüronik asit içerikli jalupro gençlik serumu tıpkı yüz mezoterapisi prosedüründe olduğu gibi cildin üst tabakasına ince iğnelerle uygulanıyor. İşlem sırasında ağrı ve acı hissini önlemek için uygulama alanları lokal anestezi kremiyle uyuşturulabiliyor. Serumun hazırlanması, cildin uyuşması ve işlemin gerçekleştirilmesi için sadece gününüzün 1 saatini ayırmanız yeterli. İşlem, hazırlık aşaması da dahil olmak üzere ortalama 45 ila 60 dakika arasında sürüyor.

Jalupro İle Gençleşmek Yaşlanmaktan Daha Hızlı!

Jalupro gençlik serumu uygulaması sonrası değişimi anında fark etmek mümkün. İşlemin olumlu etkileri bir hafta gibi kısa bir sürede netleşmeye başlıyor. Yaşlanmak zaman alır. Jalupro ile zaman içerisinde kaybedilen yüz formunu yeniden kazanmak ise sadece bir andır!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
TurkishArabicEnglishGermanRussianSpanish
Sohbet Başlatın
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?